Alpakówka

Nowa hodowla alpak.

Zapraszamy już niedługo!

Hodowla alpak nad Wisłą

Alpakówka to hodowla alpak w pięknym miejscu nad Wisłą. To nowe miejsce spotkań z alpakami oraz rzeczami codziennymi wykonanymi z wełny alpak.  Nasze miejsce właśnie powstaje.  Już niedługo będziecie mogli nas odwiedzić :)

Skąd pomysł na hodowle alpak? To proste równanie. Miłość do alpak i ich wełny dodaliśmy do relaksu na świeżym powietrzu. Podziwianie pięknych nadwiślańskich zakątków w towarzystwie najbardziej przyjacielskich istot, które zarażają optymizmem, to recepta na idealnie spędzony czas.

 

Hodowla alpak Alpakówka ma formę otwartą, ciągle się zmienia i dostosowuje do naszych i waszych potrzeb. Naszą nowo odkrytą pasją jest rękodzieło. Zakochaliśmy się w wełnie alpak (ale nie tylko). Uczymy się od naszych sąsiadów i sami eksperymentujemy. Za pomocą drutów i szydełka tworzymy niesamowite rzeczy codziennego użytku z wełny alpak. 

 

Chcecie do nas przyjechać? Dajcie nam jeszcze chwilę, żeby nasze alpaki oswoiły się w nowym środowisku i dobrze nas poznały.

Odwiedzajcie naszą stronę i polubcie funpage na Facebooku i Instagramie, żeby śledzić nasze poczynania.

WYPEŁNIJ SWOJE ŻYCIE

PRZYGODAMI.

ZACZNIJ OD ODWIEDZIN W ALPAKÓWCE

2

3

SPOTKANIE​

Z ALPAKAMI

Uśmiech to największa zaleta Alpak. Mają go zawsze na swoich buziach. Są też uroczo ciekawskie. Lubią słuchać gdy rozmawiamy, bacznie obserwują wszystko dookoła. Kiedy coś się dzieje Alpaki to sprawdzą, gdy coś robimy one będą nam towarzyszyć. Super je poznać.

SPACER

Z ALPAKAMI

Spacery nad Wisłą w towarzystwie Alpak są niezapomniane. Pozwól Alpakom być swoim przewodnikiem.

Właśnie opracowujemy najciekawsze ścieżki tematyczne i oswajamy Alpaki z nowym środowiskiem. Na niezapomniane spacery zapraszamy już wkrótce :)

Alpaki mają niezwykłą moc. Już samo spojrzenie w ich piękne, duże, rozumne oczy i zanurzenie dłoni w ich gęstym i niezwykle miękkiem runie to niezwykłe doznanie! Uczymy się z nimi pracować, tak, żeby ich towarzystwo i siła spokoju wpłynęła również na Was. Na pewno usłyszycie, kiedy wystartujemy z Alpakoterapią :)

ALPAKOTERAPIA​

SESJA​

FOTOGRAFICZNA

Alpaki to najbardziej fotogeniczne zwierzęta świata! My nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Sesja fotograficzna z nimi to nie tylko miła przygoda, ale i piękna pamiątka na zawsze. Nie przegapcie początku maja, kiedy Alpakówkę otoczą kwitnące sady! 

Urodziny? Grill z przyjaciółmi? Oryginalne wydarzenie zorganizuj w Alpakówce. Nasza przestrzeń jest jeszcze w budowie, ale już w lecie zapraszamy do naszej letniej altanki.  

COŚ

WYJĄTKOWEGO

Nie ma problemu!

Skontaktuj się z nami, powiedz na co masz ochotę i pozwól nam działać!

Mamy głowy pełne pomysłów i uwielbiamy wyzwania! 

DLA DZIECI

I DLA DOROSŁYCH

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

info@alpakowka.pl

502 023 240

JAK MOŻNA NAS ODWIEDZIĆ?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy i wspólnie ustalimy dogodny termin

 

To ważne, bo niecodziennie jesteśmy otwarci :)

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle